W Baninie znaleziono ciało 57-letniego mężczyzny

środa, 7 marca 2018 r., 10:44
fot. archiwum

We wtorkowy wieczór w pobliżu jednego z przystanków autobusowych w Baninie znaleziono ciało 57-letniego mieszkańca powiatu kartuskiego. Sprawą jego śmierci zajmuje się Prokuratura Rejonowa w Kartuzach.

We wtorek około godz. 21.10 policjanci otrzymali informację, że w Baninie przy ulicy, niedaleko przystanku autobusowego znaleziono zwłoki mężczyzny. Okazało się, że to 57-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego.

- Na miejscu przeprowadzono czynności z udziałem lekarza biegłego, technika kryminalistycznego oraz prokuratora - informuje Magdalena Formela, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Wstępnie wykluczono działanie osób trzecich. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśni Prokuratura Rejonowa w Kartuzach.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.