Somonino. Pijany 38-latek spowodował kolizję

środa, 7 marca 2018 r., 11:34
fot. archiwum

We wtorkowe popołudnie doszło do zderzenia dwóch samochodów w Somoninie. Okazało się, że 38-letni mężczyzna doprowadził po pijanemu do kolizji.

We wtorek o godz. 17.30 w Somoninie policjanci zatrzymali 38-letniego mieszkańca powiatu kartuskiego, który kierował skodą octavią. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że mężczyzna miał w organizmie około dwóch promili alkoholu.

- Mężczyzna spowodował również kolizję drogową. Najechał na tył renaulta kangoo, którym kierował 32-letni mężczyzna. Sprawcy zatrzymano prawo jazdy. Będziemy w tej sprawie prowadzić postępowanie - informuje Magdalena Formela, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.