Napad z bronią w ręku na bank w Żukowie - trwa policyjna obława

czwartek, 8 marca 2018 r., 15:34
fot. archiwum

W czwartek około godziny 14.15 doszło do napadu na jedną z placówek bankowych na terenie Żukowa. Do lokalu wtargnął uzbrojony przestępca i skradł pieniądze. Trwa policyjna obława.

Według naszych informacji napastnik był zamaskowany.

- Do placówki banku na terenie Żukowa wszedł mężczyzna, zagroził pracownicy banku przedmiotem przypominającym broń i zażądał wydania pieniędzy - mówi Magdalena Formela z Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Pracownica banku spełniła jego żądanie. Łupem sprawcy padło kilka tysięcy złotych. Schował je do sportowej torby, po czym oddalił się w nieznanym kierunku.

Na szczęście napadniętej kobiecie nic się nie stało.

- Na miejscu zdarzenia pracują policjanci. Trwa akcja mająca na celu odnalezienia i zatrzymania sprawcy - mówi Magdalena Formela.

Policja apeluje do osób będących świadkami zdarzenia lub które widziały podejrzanie zachowujące się osoby o kontakt z policją pod numerem 997 lub 58 685-22-22.

red.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.