Zwycięstwo Raduni w Futsal Cup rocznik 2008

sobota, 10 marca 2018 r., 09:07
fot. nadesłane

Piłkarze Raduni Stężyca z rocznika 2008 okazali się najlepsi w turnieju Futsal Cup, który został rozegrany 24 lutego w hali sportowej w Kiełpinie. W rozgrywkach grupowych najpierw wygrali z Arką Gdynia Niebieskimi 3:1, zremisowali z BKS Bydgoszcz 1:1, ulegli FC Gowidlino 3:1 i pokonali Rodło Kwidzyn 4:0.

W półfinale turnieju zremisowali z Arką Gdynia Żółtymi 1:1 w regulaminowym czasie gry, ale okazali się skuteczniejsi w rzutach karnych pokonując zawodników z Gdyni 3:2. W finale Futsal Cup zespół Raduni pewnie zwyciężył ze Sztormem Mosty 5:1 zajmując ostatecznie I miejsce w turnieju. Najlepszym zawodnikiem rozgrywek trenerzy zespołów uczestniczących w zawodach wybrali piłkarza Raduni Stężyca, Wiktora Naczk.

Skład Raduni: Nikodem Orlikowski, Wiktor Naczk, Oliwier Diks, Kacper Kobiela, Igor Kukliński, Aleksander Meier, Hubert Skorowski, Szymon Mejer, Jakub Dułak i Maksymilian Ciechanowski. Trenerzy: Maciej Stencel i Sebastian Kukliński

nadesłane/Ireneusz Stencel

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.