Trwają poszukiwania sprawcy napadu w Żukowie

piątek, 9 marca 2018 r., 14:25
fot. nadesłane

Policjanci nadal poszukują sprawcy czwartkowego napadu na placówkę bankową w Żukowie. Mężczyzny, który groził kasjerce i ukradł z banku kilka tysięcy złotych dotąd nie odnaleziono.

Minęła doba od momentu, gdy do jednego z banków w Żukowie wszedł zamaskowany mężczyzna i dokonał tam kradzieży. Mimo obławy, którą policjanci przeprowadzili natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia, sprawcy dotąd nie ujęto.

- Policjanci cały czas pracują nad sprawą, prowadzą operacyjne rozpoznanie, sprawdzają monitoring i przesłuchują świadków. Robią wszystko, co się da, by sprawę wyjaśnić - mówi Magdalena Formela, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Przypomnijmy, że do zdarzenia doszło w czwartek, ok. godz. 14.15 w jednej z placówek bankowych w Żukowie. Zamaskowany mężczyzna wszedł do banku, przedmiotem przypominającym broń zagroził znajdującej się tam pracownicy i zażądał wydania pieniędzy. Kasjerka spełniła jego żądnie. Sprawca schował je do sportowej torby, po czym oddalił się w nieznanym kierunku.

Osoby będące świadkami zdarzenia lub które widziały podejrzanie zachowujące się osoby proszone są o kontakt z policją pod numerem 997 lub 58 685-22-22.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.