Zespół Szkół w Sierakowicach to więcej niż szkoła!

niedziela, 11 marca 2018 r., 10:00
fot. nadesłane

Wiemy, że szukasz szkoły z pasją. Chciałbyś, aby była rozwijająca się i nowoczesna, a przy tym bezpieczna i blisko Ciebie. Ma w niej panować pozytywna atmosfera, gdzie uczniowie są aktywni i twórczy, współdziałają, decydują o sobie i nikt nie pozostaje anonimowy. Świetnie się składa, bo jesteśmy w stanie zapewnić Ci wszystkie z tych rzeczy!

Czym możemy Cię zaskoczyć?

Mamy szkołę, którą po prostu trzeba zobaczyć! Pracownię językową stworzyliśmy podczas realizacji projektu "Deutsch hat Klasse" i gwarantujemy, że nigdzie takiej nie widziałeś. Posiadamy nowoczesne sale do nauczania technologii informacyjnej, pracownię żywienia oraz obsługi konsumenta, przestronną salę gimnastyczną i rewelacyjną siłownię. Pracujemy nad "kącikami relaksu", gdzie przyjemnie spędzisz czas.

Wysokie wyniki egzaminów. Z dumą podkreślamy, że są wyższe od średniej w województwie. To nie tylko dowód świetnej jakości kształcenia, ale i dobra prognoza dla absolwentów gimnazjum.

Nauczyciele naszą siłą! Przykład sumiennej pracy i zaangażowania musi iść z góry. Z tego powodu nasza kadra wkłada dużo wysiłku w samokształcenie. Chcemy poszerzać Wasze horyzonty i zapewnić Wam najlepszy start w dorosłe życie, dlatego szkolimy się nie tylko w Polsce, ale w całej Europie. Obecnie współpracujemy z Macedonią, Chorwacją oraz NiemcamI i uczymy się od nich innowacyjnych metod pracy.

Projekty unijne i praktyki zagraniczne. Ważną częścią naszej oferty są wymiany i staże. Jesteśmy w trakcie realizacji projektów, w ramach których odbędą się wyjazdy uczniów do Hiszpanii, Niemiec, Portugalii i Rumunii.

Marzysz o stypendiach, konkursach i wyróżnieniach? U nas to norma! Nasza szkoła może pochwalić się najliczniejszą grupą uczniów w powiecie kartuskim otrzymujących stypendia zawodowe! Poza tym uczniowie ZSP co roku otrzymują stypendia Prezesa Rady Ministrów i Marszałka Województwa Pomorskiego. Do naszych ostatnich sukcesów zalicza się wyróżnienie w międzynarodowym konkursie na list do sekretarza ONZ, dzięki któremu nasza uczennica pojedzie na Seszele, brązowa odznaka czasopisma "Perspektywy", zdobycie indeksów do Sopockiej Szkoły Wyższej, I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Gastronomicznym, wycieczka do Berlina w ramach zwycięstwa w krajowym konkursie "Deutsch hat Klasse" oraz wyróżnienie p. Ewy Zawadzkiej tytułem "Nauczyciela na Medał" w plebiscycie "Dziennika Bałtyckiego".

Nie boimy się innowacji i nowych technologii. Organizujemy warsztaty, imprezy okolicznościowe, spotkania autorskie (np. z pisarką Magdaleną Witkiewicz), wiele konkursów i akcji charytatywnych. Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie oraz z użyciem niebanalnych programów i aplikacji. Dzięki temu posiadamy wiele certyfikatów i współpracujemy z uczelniami wyższymi i innymi instytucjami w kraju czy za granicą.

Oferta:
1) LICEUM OGÓLOKSZTAŁCĄCE
Profil fotograficzno-dziennikarski - idealny dla humanistów i osób ciekawych świata.
2) TECHNIK ŻYWIENIA I USŁUG GASTRONOMICZNYCH
Jeżeli gotowanie to twoja pasja, uczynimy z Ciebie postrach Magdy Gessler!
3) TECHNIK AGROBIZNESU
Nie szukaj wiatru w polu, tylko weź byka za rogi i dołącz do agrobiznesmenów.
4) TECHNIK EKONOMISTA
Nasi specjaliści nauczą Cię obliczać podatki, prowadzić sprawy kadrowo-płacowe i rachunkowość.
5) KWALIFIKACYJNE KURSY ZAWODOWE
6) LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH.


Dowiedz się więcej!
Nie zwlekaj i odwiedź naszą stronę internetową, Facebooka lub zapisz się do newslettera.
www.zspsierakowice.pl

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.