Gdzie można ukryć kamerę szpiegowską?

poniedziałek, 12 marca 2018 r., 10:40
fot. nadesłane

Przed tobą ważne spotkanie, od którego wiele zależy. Chcesz się do niego przygotować jak najlepiej. Czy oprócz odpowiednich dokumentów, zaopatrzysz się również w przyrządy szpiegowskie, a konkretnie kamerę szpiegowską? Dlaczego nie! Takie urządzenie możesz mieć zawsze przy sobie, ponieważ jest bardzo dyskretne. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że przyniesie to sporo korzyści.

Kamera ukryta w guziku

Jednym z bardzo cennych miejsc, w którym możemy ukryć kamerę, jest guzik przy koszuli, swetrze lub marynarce. Na rynku (przykładowo na stronie spy-center.pl) dostępne są nawet kamery mające kształt takiego guzika. Mają bardzo małe wymiary i ważą niewiele, przez to nie wzbudzają podejrzeń. Kąt widzenia takich kamer jest bardzo różny, im większy tym oczywiście lepszy. Pewne wsparcie stanowi fakt, że kamera szpiegowska tego rodzaju jest mobilna, ponieważ osoba, która ma ją na sobie, może się przemieszczać w zależności od zaistniałej potrzeby.

Kamera w długopisie, szpiegostwo naszych czasów!

Można ją zabrać na egzamin, do biura, na konferencję, lub spotkanie z kontrahentem. Takie długopisy z kamerą mogą także spełniać inne funkcje. Odpowiednie modele są także rodzajem pamięci przenośnej, działają tak jak pendrive. Przykład takiego gadżetu to kamera w długopisie PV300. Wystarczy nacisnąć przycisk długopisu i rozpoczyna się nagrywanie wideo, bądź robienie zdjęć. Z pewnością nie wzbudzi to podejrzeń!

Kamera w okularach, który model wybierzesz?

Kamera szpiegowska ukryta może być ponadto w okularach, zarówno w tych przeciwsłonecznych, jak i korekcyjnych. Między innymi w ofercie sklepu SpyCenter znajduje się takie przykładowe urządzenie. Podobnie jak w przypadku kamery ukrytej w guziku oraz tej znajdującej się w długopisie, kamera w okularach nie wzbudza żadnych podejrzeń. Jej plusem jest także mobilność.

Kamera w okularach jest bardzo łatwa w obsłudze, film właściwie nagrywa się sam. Nie musisz trzymać takiej kamery w ręku, jest to bardzo przydatne wtedy, gdy kręcony film jest bardzo długi. Kamerę w okularach można również wykorzystać podczas wycieczek rowerowych, nagrany film z trasy będzie świetną pamiątką!

Gdzie jeszcze można ukryć kamerę szpiegowską?

Kamera w guziku, w długopisie, czy w okularach to tylko kilka możliwości ukrycia kamery szpiegowskiej. Do wyboru są ponadto inne rozwiązania, a wśród nich: kamera w kubku na kawę, w pendrive, w metalowej zapalniczce, w pilocie, w zegarku nocnym, w obudowie typu Power Bank, w zegarku na rękę, w książce itd. Wybierz urządzenie szpiegowskie najbardziej dopasowane do twoich potrzeb i ciesz się jego funkcjonalnością!

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.