Ranking smartfonów, czyli najlepsze modele godne uwagi!

poniedziałek, 12 marca 2018 r., 10:44
fot. nadesłane

Telefon komórkowy, czyli urządzenie, bez którego nie wyobrażamy sobie życia we współczesnym świecie. Służy nie tylko do dzwonienia i pisania smsów, ale także do wysyłania maili, pracy zdalnej, szybkiego kontaktu ze znajomymi przez internet. Dziś jest bardzo mało telefonów, które nie zaoferowałby takich usług. Dodatkowo każdy z nich coraz śmielej wychodzi naprzeciw pasjonatom fotografii i osób, które są bardzo aktywne, a co za tym idzie - wymagają telefonu z solidną baterią, która wytrzyma dłużej niż jeden dzień.

Telefon z ofery u operatora

Przedłużając umowę u naszego operatora, często, jako stali klienci, dostajemy możliwość wyboru telefonu komórkowego. Większość z nas nie zastanawia się szczególnie nad ich funkcją - mają być solidne, długo trzymać baterię i mieć dobry aparat w razie potrzeby. A co z tymi, których żadna propozycja nie zadowala? Rozwiązaniem jest samodzielny zakup telefonu lub negocjowanie warunków. Częściej decydujemy się na to pierwsze rozwiązanie, bo mimo wszystko, telefon i tak spłacamy, tyle że w rachunkach. Zdarza się, że oferta po podliczeniu wcale nie jest aż tak korzystna, jakby się mogło wydawać na początku. Dochodzą opłaty za przekroczenie internetu lub nadprogramowe rozmowy.

Można tego uniknąć

Obecnie na rynku pojawił się nowy dostawca usług, który działa na zasadzie subskrypcji. Operator Folx działa przez aplikację, którą możemy pobrać przez Google Play lub App Store. Zapewnia nielimitowane rozmowy, smsy, mmsy i 20 GB internetu, a karta SIM jest dostarczana w dniu rejestracji nowego użytkownika. Oszczędza to nasz czas i pozwala wybrać taki telefon, jaki chcemy w sklepie. Jest to rodzaj abonamentu telefonicznego bez zobowiązania. Decydując się na zakup telefonu, mamy pewność, że wybraliśmy dokładnie ten model, którego szukaliśmy. Nie jesteśmy ograniczeni ofertą oraz mamy możliwość spłacania urządzenia w wygodnych ratach.

Najlepsze smartfony na rynku

Rozwój technologii prowadzi do rywalizacji między firmami, co to dla nas oznacza? Mamy dostęp do wielu urządzeń, które coraz lepiej wpisują się w nasze oczekiwania, czyli tylko my - klienci, na tym zyskujemy.

iPhone X - coś dla fanów popularnego jabłuszka. iPhone X z systemem operacyjnym iOS 11, procesorem A11 Bionic, baterię 3000 mAh i aparatem 12 Mpx to prawdziwa gratka dla osób, które poza funkcyjnością cenią sobie wartości estetyczne i rozrywkowe w telefonach.

LG V 30 - popularny system Android 7.1.2 Nougat, pamięcią RAM 4 GB, aparatem 16 Mpx i 13 Mpx. Jeden z lepszych telefonów, które są oferowane na rynku. Dodatkowo posiada wiele certyfikatów zaświadczających o jego możliwościach i odporności.

Samsung Galaxy Note 8 - walor estetyczny i praktyczny telefonu to coś, co wyróżnia Samsunga Galaxy Note 8. Ramki telefonu zostały zredukowane do minimum, dzięki czemu otrzymujemy całkiem spory ekran. Mało? Dodatkowo dwa aparaty po 12 Mpx, pamięć RAM 6 GB, skaner tęczówki oka i proces Exynos 8895.

HTC U11+ - nowoczesna technologia zamknięta w urządzeniu o niewielkich rozmiarach, czyli system Android 8.0 Oreo. Dodatkowo aparat 12 Mpx, ekran 2880x1440, kamera 8 Mpx i bateria 3930 mAh, co daje możliwość użytkowania telefonu przez ok. 3 dni bez potrzeby ładowania.

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.