Żukowo. Skradziono VW Golfa VI

poniedziałek, 12 marca 2018 r., 11:33
fot. nadesłane

W nocy z 10 na 11 marca w Żukowie skradziono VW Golfa VI. Osoby, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje w tej sprawie, zaobserwowały coś niepokojącego w okolicy proszone są o kontakt.

Samochód skradziono w nocy z sobotę na niedzielę w miejscowości Żukowo. Pojazd to VW Golf VI o numerach rejestracyjnych GKA 10620.

Osoby, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje w tej sprawie, zaobserwowały coś niepokojącego bądź widziały pojazd proszone są o kontakt pod nr tel. 726 733 906 lub na e-mail: krystianrichert95@gmail.com.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.