Fitt Spray - Bezpieczne blokowanie apetytu w odchudzaniu

wtorek, 13 marca 2018 r., 09:06
fot. nadesłane

Wiele osób decyduje się na odchudzanie, zazwyczaj przed urlopem lub miesiącami letnimi. Po zimie przybieramy kilogramów, a siedzący tryb życia, który wymusza coraz większa ilość zawodów sprawia, że nie potrafimy kontrolować naszej wagi. Utrata kilogramów wydaje się łatwa, jednak nierzadko nie wiemy, jak zabrać się do odchudzania.

Odchudzanie łatwiejsze niż myślisz

Teoretycznie, aby schudnąć kilogram musimy spalić 7 tysięcy kalorii. Tak naprawdę ujemny deficyt kaloryczny to największy przyjaciel osób odchudzających się. Dietetycy zgodnie twierdzą, że to najskuteczniejsza dieta, która wymaga tylko niewielkiej zmiany nawyków żywieniowych.

Podstawowym krokiem podczas odchudzania jest wyliczenie naszego zapotrzebowania kalorycznego za pomocą jednego z setek kalkulatorów dostępnych za darmo w sieci. Następnie należy odjąć od otrzymanej wartości około 10%. Pozwoli to na utratę kilogramów. Ponadto ważny jest ruch. Im więcej ćwiczymy, tym szybciej osiągniemy założony cel. Warto pamiętać, że radykalne obniżenie kalorii spożywanych dziennie bez ćwiczeń może prowadzić do katabolizmu, czyli procesu rozpadu tkanki mięśniowej.

Warto się wspierać preparatami

Wiele osób rozpoczynających odchudzanie walczy z nadmiernym apetytem. Chodzimy rozdrażnieni, ponieważ nasz organizm przyzwyczajony jest do przyswajania bardziej kalorycznych pokarmów. Dietetycy polecają stosowanie suplementów diety zmniejszających łaknienie, takich jak Fitt Spray. Jest to naturalny środek w postaci spray’u, który stosujemy trzy razy dziennie, przed posiłkami oraz w momencie zwiększonego apetytu albo chęci sięgnięcia po słodycze. Pozwala on na kontrolowanie spożywanych potraw, a co za tym idzie, przyswajanych kalorii. Używanie Fitt Spray’u w momencie wzmożonego apetytu pozwoli na większą kontrolę i zwiększy naszą szansę na osiągnięcie założonego celu.

Naturalny skład

Fitt Spray to tylko naturalne, bezpieczne i przebadane składniki. Preparat stworzony został z takich elementów, jak Hoodia Gordonii, która daje uczycie sytości podobnie jak glukoza, Garcinia Cambogia przyśpieszająca metabolizm, African Mango, przyśpieszające spalanie tkanki tłuszczowej, Forskolin, zapobiegający wchłanianiu się tłuszczów, L-karitina, spalająca tkankę tłuszczową i przyśpieszająca regenerację mięśni, jednocześnie zapobiegająca katabolizmowi oraz CGA _ kofeina, obniżająca wchłanianie cukrów i przyśpieszająca metabolizm organizmu. Takie zestawienie składników pozwala ja szybsze efekty w odchudzaniu.

Preparat jest dostępny w trzech wariantach: Formuła Pro, dedykowana osobom na diecie, Formuła Protect, pomagająca w utrzymaniu rezultatów odchudzania oraz Formuła Porgress, dedykowana osobom aktywnym fizycznie, która przyśpiesza spalanie tłuszczy i pozwala na szybszą i sprawniejszą regenerację tkanki mięśniowej. Fitt Spray zapewni nam sukces i ustrzeże przed efektem jo-jo, z którym zmagają się osoby po diecie.

Ważne nie tylko wspomagacze

Warto pamiętać, że preparaty wspomagające odchudzanie mogą jedynie pomóc, a nie zastąpić dietę i ćwiczenia fizyczne. Nie warto ich zażywać w przypadku, gdy nie chcemy zmienić naszych nawyków żywieniowych i zwiększyć wysiłek fizyczny. Jeśli jednak jesteśmy na tyle zdeterminowani i będziemy potrafić dostosować nasze przyzwyczajenia, to Fitt Spray czy inne preparaty znacząco ułatwią nam utratę wagi i przyśpieszą spalanie kalorii, a przy tym wagi naszego ciała. Nasze nastawienie jest najważniejsze!

...więcej na fittspray.com

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.