Udane starty zawodników KS Gokken

środa, 14 marca 2018 r., 11:02
fot. nadesłane

Reprezentanci KS Gokken świetnie spisali się w zawodach XVII Central Europe Open w Bydgoszczy. Ze zmagań, w których uczestniczyło ponad pół tysiąca zawodników przywieźli 27 medali, w tym siedem złotych.

W pierwszy weekend marca karatecy z Gokkenu wzięli udział w zawodach w Bydgoszczy. W XVII Central Europe Open startowało ponad 500 osób. Gokken reprezentowało 27 zawodników, którzy walczyli w 45 konkurencjach indywidualnych.

W sobotę walczyli zawodnicy powyżej 14 roku życia do seniora, w niedzielę natomiast rozegrano zawody w kategoriach dziecięcych. Gokken z Bydgoszczy przywiózł siedem złotych krążków, siedem srebrnych oraz 13 brązowych. W klasyfikacji drużynowej uplasował się natomiast na miejscu piątym.

- Nasi podopieczni spisali się wzorowo, mocno przepracowany okres zimowy zaowocuje udanym sezonem startowym - podkreśla Agata Uwijała z KS Gokken.

W pierwszą sobotę marca odbył się również kolejny turniej z serii Karate1 Series A - Salzburg 2018, gdzie wystartowała seniorka Gokkenu, Sara Elwart w kategorii do 61 kg.
W tej samej kategorii startowało aż 101 zawodniczek z całego świata, po dwóch wygranych walkach, Sara ostatecznie zajęła 11 miejsce w turnieju.

Oprac. MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.