Żukowo. 31-latek stracił przytomność podczas treningu - mimo reanimacji zmarł

czwartek, 15 marca 2018 r., 11:57
fot. archiwum

Nie żyje 31-letni piłkarz ręczny oraz trener squasha. Zasłabł i stracił przytomność podczas treningu w piłkę ręczną na hali w Żukowie. Mimo podjętej reanimacji, nie udało mu się przywrócić czynności życiowych.

Do zdarzenia doszło w środę wieczorem na hali widowiskowo-sportowej w Żukowie przy ulicy Armii Krajowej.

- Podczas treningu w piłkę ręczną 31-letni mężczyzna zasłabł, osunął się na podłogę i stracił przytomność. Mimo podjętej reanimacji, nie udało się go uratować. Przeprowadziliśmy czynności na miejscu zdarzenia. Ciało mężczyzny przetransportowano do prosektorium, gdzie w piątek zostanie przeprowadzona sekcja zwłok. Ma ona wskazać przyczynę zgonu. Wstępnie wykluczamy działanie osób trzecich - podaje prokurator Andrzej Jeliński z Prokuratury Rejonowej w Kartuzach.

31-latek trenował piłkę ręczną. Był również trenerem squasha.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.