Wyjątkowy koncert De Mono na pokładzie promu do Szwecji

poniedziałek, 19 marca 2018 r., 10:01

"Kochać inaczej", "Znów jesteś ze mną", "Wszystko jest na sprzedaż" czy "Statki na niebie" - to tylko niektóre z hitów grupy De Mono. Wkrótce te i wiele innych posłuchać można będzie na żywo, na specjalnym koncercie. Już 14 kwietnia De Mono zagra na pokładzie promu Stena Line, podczas rejsu do Szwecji.

De Mono to grupa, która na polskiej scenie muzycznej jest obecna od trzech dekad. Na ich koncertach bawią się już dwa pokolenia fanów. 14 kwietnia będzie okazja, by posłuchać hitów grupy na żywo. Zespół De Mono wystąpi na pokładzie promu Stena Line podczas dwudniowego rejsu do Szwecji.

Koncert odbędzie się podczas imprezy pt. "Muzyka na fali". To dwudniowa impreza taneczna z koncertem gwiazd, podczas której De Mono zagra takie hity jak "Statki na niebie", "Kochać inaczej", "Znów jesteś ze mną" czy "Wszystko jest na sprzedaż". Koncert będzie wyjątkowy, bo akustyczny. Impreza potrwa do rana.

Rankiem po imprezie, pasażerowie będą mogli podziwiać szwedzkie wybrzeże z pokładu statku. W porze lunchu na gości czekać będzie suto zastawiony szwedzki stół all inclusive, z piwem bez ograniczeń. Pobyt na statku zakończy zakończy popołudniowe spotkanie z tańcem i muzyką. Na parkiecie rozkręcą Cię Dj'e! Pod koniec dnia będzie też możliwość spotkania z De Mono, zrobienia pamiątkowych zdjęć i uzyskania autografów.

Specjalnie na ten rejs przygotowano limitowaną promocyjną pulę biletów - tylko 169 zł za osobę.

W cenie od 169 zł na osobę:
● rejs promem,
● miejsce w kabinie 2-os. z łazienką (na cały czas rejsu),
● lunch all inclusive (szwedzki stół, piwo w cenie),
● wieczorna impreza,
● rozrywka na statku podczas dnia,
● koncert gwiazdy: De Mono - koszt biletu na koncert (10 zł) został ujęty w cenie
pakietu

Szczegółowe informacje znaleźć można na stenaline.pl. Warto pamiętać, że rezerwacja biletów on-line jest tańsza o 40 zł.
Cena zawiera opłatę portową oraz opłatę ekologiczną. Opłata portowa i opłata ekologiczna nie podlegają rabatom.

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.