Zderzenie osobówki z autobusem. Jedna osoba w szpitalu

poniedziałek, 19 marca 2018 r., 11:48
fot. archiwum

W piątek przed południem w Tuchomiu doszło do zderzenia samochodu osobowego z autobusem. Wskutek tego ranna została jedna osoba - 39-letnia mieszkanka Gdyni.

Do zdarzenia doszło w piątek rano, około godz. 10.30 w Tuchomiu.

- Kierująca Toyotą Yaris 39-letnia mieszkanka powiatu kartuskiego wyjeżdżała z ulicy Długiej i nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu autobusowi jadącemu ulicą Gdyńską w kierunku Żukowa, którym kierował 25-letni mieszkaniec powiatu wejherowskiego. Doszło do zderzenia - informuje Magdalena Formela, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Wskutek zderzenia do szpitala przewieziono jedną osobę - 39-letnią pasażerkę autobusu, mieszkankę Gdyni. Kierującej toyotą zatrzymano prawo jazdy.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.