Amalka. Peugeot zderzył się ze scanią

wtorek, 20 marca 2018 r., 09:27
fot. nadesłane/OSP Sulęczyno

37-letnia kobieta trafiła do szpitala po tym, jak kierowany przez nią peugeot zderzył się z ciężarową scanią. Do zdarzenia doszło we wtorkowy wczesny poranek na trasie Amalka-Podjazy.

Zgłoszenie o wypadku dyżurny Powiatowego Stanowiska Kierowania KP PSP w Kartuzach otrzymał we wtorek przed godziną 6. Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że kierująca peugeotem zjechała na przeciwny pas ruchu, doprowadzając tym samym do zderzenia z ciężarową scanią. Wskutek zdarzenia ranna została 37-latka.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Sulęczyno, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.