Dietetyk - Ośrodek Zdrowia w Przodkowie

wtorek, 20 marca 2018 r., 10:21
fot. nadesłane

Zadbaj o zdrowie już teraz. Zapraszam w każdą środę w godzinach 14.00-18.00 na Ośrodek Zdrowia przy ul. Gdyńskiej 16A w Przodkowie.

Zajmuję się dietetycznym leczeniem chorób dietozależnych, przygotowuję indywidualne zalecenia i plany żywieniowe oraz prowadzę szkolenia z zakresu dietetyki.

Przekazywane przeze mnie zalecenia, porady, sugestie i diety prowadzą do znacznej poprawy ogólnego samopoczucia, zdrowszego życia, a tak zwanym skutkiem ubocznym jest o wiele lepszy wygląd.

Z każdą osobą pracuję w sposób indywidualny. Rodzaj zaleceń żywieniowych oraz aktywność fizyczna jest dobierana zależnie od możliwości i stylu życia. Nie wymagam radykalnych zmian, gdyż tylko stopniowa i stała modyfikacja nawyków żywieniowych prowadzą do stałej utraty masy ciała i zachowania zdrowia na wiele lat.

Jadłospisy są dostosowane do preferencji smakowych oraz umiejętności kulinarnych klienta, by nie sprawiały trudności podczas przygotowania. Pierwszy raz jest najtrudniejszy - potem to już z górki.

Prawidłowe odżywianie zapewnia lepsze i dłuższe życie, spowolnia procesy starzenia, uodpornia i zapobiega wielu chorobom. Każdy z nas pragnie lepiej się czuć - a tak niewiele potrzeba - wystarczy trochę samozaparcia i wiary w siebie, a wszystko jest możliwe. Swoim klientom zapewniam wsparcie, by każdy osiągnął zamierzony cel i cieszył się dłuższym, zdrowszym życiem.

Serdecznie zapraszam.

Tel.609-148-732
e-mail: dietetyk@dieta-dlazdrowia.pl
www.dieta-dlazdrowia.pl

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.