Od środy zmiany organizacji ruchu na ul. Dworcowej

wtorek, 20 marca 2018 r., 13:47

Od środy na odcinku ulicy Dworcowej przy dworcu P.A. Gryf zmieni się organizacja ruchu. Część drogi będzie zamknięta, więc niemożliwy będzie przejazd tą trasą na ul. Kolejową. W związku z pracami dworzec Gryfu przeniesiony zostanie tymczasowo na parking przy Kolejowej. Stamtąd odjeżdżać będą autobusy. Utrudnienia mają potrwać do połowy kwietnia.

W związku z kolejnym etapem prac przy przebudowie ulicy Dworcowej od środy, 21 marca, gmina wprowadza tymczasową organizację ruchu na tym odcinku.

Zamknięty zostanie odcinek Dworcowej przy skrzyżowaniu z Kolejową,w pobliżu dworca Gryfu. Niemożliwy będzie bezpośredni przejazd z Dworcowej w Kolejową. Dojazd do Biedronki i centrum handlowego będzie możliwy. W obrębie dyskontu ruch będzie się odbywał dookoła obiektu, z wyjazdem w kierunku ul. Bielińskiego.

Przebudowa odcinka wiąże się również z koniecznością przeniesienia dworca P.A. Gryf. Ten funkcjonować będzie na parkingu przy ul. Kolejowej, który na ten czas będzie zamknięty dla kierowców.

Gmina apeluje, by na czas robót ograniczyć ruch pojazdów w obrębie ul. Dworcowej. Stała organizacja ruchu zostanie przywrócona w pierwszej połowie kwietnia.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.