Przyjedź, zatankuj i zapłać - bez wychodzenia z samochodu. Stacja LPG PAT-KAR zaprasza

środa, 21 marca 2018 r., 16:49
fot. nadesłane

Samochód z instalacją gazową to gwarancja dużo mniejszej emisji substancji szkodliwych do środowiska. Tankowanie na gaz jest bardziej ekologiczne i przede wszystkim tańsze. Stacja LPG PAT-KAR w Kartuzach oferuje swoim klientom paliwo najwyższej jakości w bardzo dobrej cenie.

Rosnące ceny paliw nie cieszą posiadaczy samochodów. Nie jest tajemnicą, że dużo tańszym rozwiązaniem jest instalacja gazowa. Wielu nie decyduje się na taką inwestycję, a obawy przed nią nie zawsze są uzasadnione. Powszechnie uważa się, że jazda na instalacji gazowej powoduje znaczny spadek mocy, a faktycznie wynosi on zaledwie 4 proc., co dla przeciętnego kierującego nie jest praktycznie odczuwalne. Co więcej z technicznego punktu widzenia, instalacje gazowe nie wpływają na zmianę parametrów silników.

Dobrze wykonana instalacja gazowa, daje gwarancję ekologicznej i bardziej ekonomicznej jazdy. Specjaliści ze stacji PAT-KAR uczulają klientów na co powinni zwrócić uwagę, decydując się na gaz.

Aby było idealnie, instalacja musi być:

- precyzyjnie dobrana do konkretnego modelu silnika
- musi cechować się wysoką jakością wszystkich komponentów
- być profesjonalnie zainstalowana.

Koszt inwestycji zwraca się po przejechaniu 20.000 - 30.000 kilometrów, a tankowanie w sprawdzonym miejscu daje nam gwarancję dobrej i ekonomicznej jazdy.

Stacja, która oferuje dobre ceny i najlepszą jakość obsługi

Na stacji PAT-KAR w Kartuzach zatankujemy już w cenie 1.93 zł za litr. Stali Klienci tankują jeszcze taniej. Dla nich cena spada o dwa grosze na litrze. Z Kartą Stałego Klienta można korzystać z lepszych warunków, zbierać pieczątki i odbierać nagrody.

PAT-KAR dba nie tylko o dobre ceny, ale przede wszystkim jakość swojej usługi. Przyjedź, zatankuj, zapłać - bez wychodzenia z auta - to hasło, które mówi o kompleksowej obsłudze. Wystarczy podjechać, a pracownik stacji zatankuje samochód. Płatności również można dokonać nie wychodząc z auta.

PAT-KAR w swojej ofercie posiada też gaz butlowy, wypożyczalnię przyczepek, a także oleje, płyny i kosmetyki samochodowe.

Więcej informacji o stacji można znaleźć na profilu facebookowym.

Stacja znajduje się w Kartuzach przy ul. Zamkowej 2.

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.