Pierwsza pożyczka za darmo

czwartek, 22 marca 2018 r., 09:46
fot. nadesłane

Nie tylko w okolicy Świąt potrzebujemy gotówki na dodatkowe wydatki. Inne radosne uroczystości, jak ślubu, chrzciny, czy spełnienie marzeń w postaci podróży wymagają od nas zwiększenia zasobu funduszy. To dobry moment, aby pomyśleć o pożyczce, która nic kosztuje! A jeżeli możemy szybko ją dostać, to czego chcieć więcej?

Jeżeli szanujesz swój czas

Okazuje się, że można otrzymać szybką pożyczkę na swój rachunek bankowy w bardzo krótkim czasie - czasem nawet w 15 minut. W dodatku, jeżeli jest to Twoja pierwsza pożyczka w danej firmie otrzymujesz ją całkowicie za darmo. Wydaje nam się, że jest to znacznie szybsze ii wygodniejsze rozwiązanie, niż wypełnianie niezliczonych formularzy, stanie w bankowych kolejkach i czekanie przez wiele dni na decyzję o Twojej zdolności kredytowej. Dlatego jeżeli szanujesz swój czas, szybkie pożyczki online będą dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

Prezent od firmy

Kiedy zaczynamy poszukiwania pożyczki pozabankowej, liczy się dla nas przede wszystkim jej wysokość i czas spłaty. Jak najwięcej na jak najdłużej - tego zazwyczaj oczekujemy. Pożyczka bez dodatkowych kosztów na początek wydaje się miłym prezentem od firmy.

Początkujący klient najczęściej nie porusza się jeszcze biegle w zasadach naliczania dodatkowych kosztów, nie zna także szczegółów tabeli opłat i prowizji danej firmy. Darmowa pierwsza pożyczka ułatwia nam cały proces - po prostu nie musimy niczego liczyć, ani dopytywać o szczegóły, w dodatku nie ma też niczego drobnym drukiem. Wprowadzenie darmowej pożyczki do oferty firmy jest zatem sposobem na zachęcenie do skorzystania z jej usług.

Kto na tym korzysta?

Bezpłatne pożyczki to korzyść dla obu stron. Zysk po stronie klienta jest oczywisty - otrzymuje dodatkową gotówkę bez żadnych dodatkowych kosztów, szybko i bez uciążliwych formalności. Dla pożyczkodawcy - zadowolony klient to szansa, że będzie zainteresowany usługami firmy w przyszłości i wróci, a także będzie polecał firmę innym osobom.

Jak widać, darmowe chwilówki są doskonałym wstępem do dłuższej relacji firmy oferującej pożyczki i klienta. Ty otrzymujesz błyskawicznie pierwszą, bezpłatną pożyczkę, nawet na kilka tysięcy złotych, a firma może na bieżąco budować bazę osób zainteresowanych jej usługami. Dzięki temu nawet ci, których wnioski dzisiaj zostały odrzucone, mogą w przyszłości liczyć na informacje o nowych produktach!

Jeśli zatem dopiero myślimy o złożeniu pierwszego wniosku w firmie pożyczkowej, warto rozejrzeć się za jak najwyższymi kwotami. Nawet jeśli nasz wniosek zostanie z jakiegoś powodu odrzucony, być może w przyszłości otrzymamy od firmy ofertę, która będzie nam odpowiadać.

Wygoda i jakość

Pożyczka pozabankowa wydaje się znacznie lepszym rozwiązaniem niż bankowa, chociażby ze względu na szybkość wygodę. Wniosek o pożyczkę możesz po prostu złożyć przez Internet lub telefon i już za chwilę masz odpowiedź! To jest wygodne i łatwe rozwiązanie, dlatego skorzystanie z oferty pożyczki pozabankowej wydaje się idealne w sytuacji, kiedy nam się spieszy. A z reguły tak właśnie jest, kiedy spada na nas niespodziewany wydatek.

Gdy przejrzysz wszystkie pożyczki pozabankowe przez będziesz mógł wybrać, która oferta jest dla Ciebie w tym momencie najlepsza i wyróżnia się na tle konkurencji.

Wszystkie dostępne na rynku pierwsze pożyczki za darmo gromadzi m.in. portal pierwszazadarmo.pl.

Wiesz co się dzieje

W zasadzie wszystkie firmy, oferujące pożyczki pozabankowe, umożliwiają na Twoim profilu użytkownika śledzenie na bieżąco wszystkich informacji, związanych ze aktualnym statusem Twojej pożyczki.

Firma poinformuje Cię także, gdy nadejdzie czas spłaty pożyczki. W ten sposób otrzymujesz nie tylko korzystne warunki pożyczki, ale i najwyższej jakości obsługę.

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.