Mundurowi zachęcali do wstąpienia w szeregi Policji

czwartek, 22 marca 2018 r., 10:43
fot. nadesłane

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach uczestniczyli w środę w Dniu Otwartym zorganizowanym przez II Liceum Ogólnokształcące w Kartuzach. Podczas wizyty w szkole mundurowi zachęcali młodzież do podjęcia nauki w klasie o profilu policyjnym, jak również do wstąpienia do służby.

II Liceum Ogólnokształcące w Kartuzach w swojej ofercie posiada m.in. klasę policyjną. Mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach przybyli na Dzień Otwarty tam organizowany i opowiadali o swojej pracy.

Mundurowi zachęcali młodych ludzi do wstąpienia do służby w policji, jak również do kontynuowania nauki w klasach o profilu policyjnym, której ukończenie gwarantuje otrzymanie dodatkowych czterech punktów podczas rekrutacji do służby.

Policjanci odpowiadali na wszystkie pytania i zainteresowanym osobom wręczali ulotki informacyjne na temat rekrutacji do Policji.

Oprac. MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.