Miechucino. BMW uderzyło w opla

czwartek, 22 marca 2018 r., 11:27
fot. AL

Jedna osoba została poszkodowana wskutek zdarzenia, do którego doszło w czwartkowe przedpołudnie w Miechucinie. Kierujący BMW najechał tam na tył opla.

Do zdarzenia doszło około godziny 10.30 na drodze wojewódzkiej na wysokości skrzyżowania z drogą w kierunku Borucina. Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że kierujący BMW najechał na tył poprzedzającego go opla, którym kierowała kobieta.

W wyniku zdarzenia poszkodowana została kierująca oplem.

Działania strażaków polegały na udzieleniu pomocy kierującej oplem, zabezpieczenie miejsca zdarzenia oraz kierowanie ruchem.

W akcji ratowniczej wzięli udział w strażacy z OSP Miechucino, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

Ruch na odcinku, na którym doszło do zdarzenia, na czas wykonywania czynności odbywał się wahadłowo.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.