Wypadek w Smokowie - dwie osoby w szpitalu

piątek, 30 marca 2018 r., 17:08
fot. internet/OSP Stężyca

Dwóch mężczyzn przetransportowano do szpitala na skutek wypadku, do którego doszło w piątkowe popołudnie w Smokowie w gminie Stężyca. Na trasie Zgorzałe-Gołubie zderzyły się dwa samochody.

Do zdarzenia doszło w piątek, kwadrans przed godziną piętnastą w Smokowie. Na trasie Zgorzałe - Gołubie samochód osobowy marki BMW zderzył się z dostawczym volkswagenem.

18-letni mężczyzna prowadził BMW. Na łuku drogi wpadł w poślizg, zjechał na lewą stronę i doprowadził do czołowego zderzenia z volkswagenem carvelle. Obaj mężczyźni zostali przetransportowani do szpitala. Przyczyną wypadku było najprawdopodobniej niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.

Wskutek zderzenia do szpitala przetransportowano kierowców obu pojazdów.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.