Magdalena Malotka-Trzebiatowska ustrzeliła srebro w Siedlcach

sobota, 31 marca 2018 r., 19:48
fot. nadesłane

Zawodniczki Kartuskiego Klubu Strzeleckiego LOK Dziesiątka reprezentowały region na XI XI Ogólnopolskich Zawodach Strzeleckich "Zlot Orlików" Młodzików i Juniorów Młodszych.

Zawody w Siedlcach odbyły się w dniach 16-18 marca. LOK Dziesiątkę reprezentowały Magdalena Malotka-Trzebiatowska, która startowała w kategorii juniorek młodszych i Dominika Hirsz, startująca w młodzikach. Magda pierwszego dnia strzeliła swoją życiówkę, zdobywając 406,9 pkt. Niemal równie dobry wynik ustrzeliła kolejnego dnia - 404,8 pkt. Łączna suma 811,7 punktów zapewniła kartuziance srebrny medal. Zlotowi Orlików tradycyjnie towarzyszył również finał zawodów "Strzelanie w Sieci". W nich Magda uplasowała się na miejscu piątym.

Udany start w zawodach odnotowała także Dominika Hirsz. Pierwszego dnia "Zlotu" z wynikiem 292,8 punktów, zajęła piąte miejsce, natomiast drugiego dnia ustrzeliła 289,3 pkt., co dało jej ostatecznie 582,1 pkt. ósme miejsce wśród 24 zawodniczek.

OPrac. MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.