Wypadek w Gołubiu. Do szpitala trafiła 20-letnia kobieta

poniedziałek, 2 kwietnia 2018 r., 11:53
fot. internet/OSP Stężyca

W Niedzielę Wielkanocną doszło do wypadku w Gołubiu na terenie gminy Stężyca. Wskutek zdarzenia poszkodowana została jedna osoba - przetransportowano ją do szpitala.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, w świąteczne popołudnie około godz. 17. Jak wynika z uzyskanych przez nas informacji, samochód marki renualt kangoo, którym kierowała 20-letnia kobieta, wpadł w poślizg i następnie uderzył w drzewo.

Wskutek zdarzenia ucierpiała kierująca pojazdem kobieta. Przetransportowano ją do szpitala.

W akcji uczestniczyły jednostki JRG Kartuzy, JRG Kościerzyna, OSP Stężyca i OSP Gołubie, zespół ratownictwa medycznego, policja.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.