Lniska. Dachował Land Rover

wtorek, 3 kwietnia 2018 r., 11:51
fot. BK

Szczęśliwie bez osób poszkodowanych zakończyło się niedzielne zdarzenie, do którego doszło na trasie Żukowo-Leźno. Dachował tam Land Rover.

Zgłoszenie o zdarzeniu dyżurny Powiatowego Stanowiska Kierowania KP PSP w Kartuzach otrzymał w niedzielę około godziny 22.30. Po przybyciu na miejsce okazało się, że dachował tam Land Rover. Jako przyczynę podaje się niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Na szczęście nikt nie został poszkodowany, a całe zajście zakończyło się jedynie na uszkodzonym pojeździe. Straty oszacowano na około 15.000 zł.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Żukowo.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.