Nie żyje mężczyzna, który podczas awantury postrzelił się w głowę

piątek, 6 kwietnia 2018 r., 13:38
fot. archiwum

Nie żyje 43-latek, który podczas kłótni w Wielkanoc najpierw miał uderzyć swoją 36-letnią partnerkę, a potem postrzelił się w głowę. W ciężkim stanie trafił do szpitala. W czwartek zadecydowano o odłączeniu go od aparatury podtrzymującej funkcje życiowe. 36-latka opuściła szpital.

- W czwartek zebrała się komisja, która podjęła decyzję, aby nie podtrzymywać funkcji życiowych mężczyzny. Po godzinie 19. stwierdzono zgon. Na poniedziałek zarządzono sekcję zwłok zmarłego w Zakładzie Medycyny Sądowej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego - podaje Marek Kopczyński, Prokurator Rejonowy w Kartuzach.

Jak dodaje, 36-letnia partnerka mężczyzny opuściła szpital.

Wyjaśnianie szczegółowych okoliczności wypadku trwa. Śledczy między innymi wystąpią o opinie biegłych oraz przesłuchają wszystkie osoby, które mogą posiadać informacje odnośnie zdarzenia.

Przypomnijmy, że do zdarzenia doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek, około godziny drugiej. Policjanci otrzymali zgłoszenie o awanturze domowej w Pępowie.

Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że pomiędzy partnerami - 36-letnią kobietą i 43-letnim mężczyzną doszło do awantury domowej i rękoczynów. W trakcie awantury 43-latek wyciągnął broń i oddał strzał w swoim kierunku. Zarówno kobietę, jak i mężczyznę przetransportowano do szpitala. Na miejscu zdarzenia przeprowadzono czynności z udziałem technika kryminalistyki, biegłego z zakresu balistyki, policjanci zabezpieczali ślady, przesłuchiwali świadków.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.