Promocja w Krispol Łazienki

niedziela, 8 kwietnia 2018 r., 10:00
fot. nadesłane

W salonie łazienkowym Krispol Łazienki znajdziesz nie tylko szeroki wybór wysokiej jakości płytek ceramicznych, ceramiki i armatury, ale także chemię budowlaną najlepszych producentów. Krispol jest m.in. autoryzowanym dystrybutorem marki Mapei, lidera w produkcji klejów i produktów chemicznych dla budownictwa. Odwiedź salon i skorzystaj z wyjątkowej promocji na klej Mapei Adesilex P9. Kupisz go już za 34,50 zł brutto.

Krispol Łazienki to firma, która działa na rynku od ponad dwóch dekad. Ma w swojej ofercie ogromny wybór płytek ceramicznych, ceramiki i armatury sanitarnej. Znajdziesz tam również stylowe i funkcjonalne meble łazienkowe, wanny, kabiny prysznicowe oraz lustra, umywalki oraz sedesy. Oferuje także farby oraz chemię budowlaną.

Krispol o jedyna w województwie firma, która jest dystrybutorem wysokiej jakości fińskich farb dekoracyjnych marki Teknos.

W Krispolu można nabyć w korzystnych cenach produkty marki Mapei. To jeden z najlepszych na świecie producentów klejów i produktów chemicznych dla budownictwa.

Klej Mapei Adesilex P9 już za 34,50 zł brutto!

W salonie łazienkowym Krispol trwa promocja na klej Adesliex P9. To produkt o podwyższonych parametrach, zmniejszonym spływie i wydłużonym czasie schnięcia otwartego, do wszystkich rodzajów płytek ceramicznych oraz kamienia naturalnego. Promocja dotyczy kleju w kolorze szarym.

Odwiedź profil firmy na facebooku - www.facebook.com/PPHU.krispollazienki

Krispol Łazienki
ul. Węglowa 1, 83-300 Kartuzy
biuro@krispollazienki.pl
tel. 058 681-24-29 lub 058 685-40-37
Godziny otwarcia:
pn. - pt. 8 -17
sob. 8 -14

www.krispollazienki.pl

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.