Strażacy z Sierakowic mistrzami Polski w halówkę

poniedziałek, 9 kwietnia 2018 r., 09:53
fot. nadesłane/OSP Sierakowice

W miniony weekend nastąpiło rozstrzygnięcie IX Ogólnopolskiego Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Zarządu Głównego ZOSP RP. Główne trofeum wywalczyli strażacy-ochotnicy z Sierakowic.

W sobotę i niedzielę w Gąsawie i Rogowie odbył się IX Ogólnopolski Turniej Halowej Piłki Nożnej O Puchar Prezesa Zarządu Głównego ZOSP RP. O mistrzostwo Polski walczyli strażacy-ochotnicy z całego kraju.

- Turniej zakończyliśmy bez porażki z jednym remisem i bilansem bramek 28:3. Najlepszym bramkarzem został nasz zawodnik druh Jarosław Ochal - podaje Tomasz Polejowski, kierownik drużyny.

Skład drużyny: Jarosław Ochal, Gracjan Szutenberg, Jakub Kąkol, Radosław Stenka, Błażej Wróbel, Gliszczyński Rafał, Szymon Marszałkowski, Marcin Choszcz, Szymon Wroński, kierownik: Tomasz Polejowski

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.