Kartuzy. Od środy zmiany organizacji ruchu w centrum miasta

poniedziałek, 9 kwietnia 2018 r., 13:22
Zmiany organizacji ruchu do 16 kwietnia Zmiany organizacji ruchu do 16 kwietnia fot. nadesłane

Ważna informacja dla kierowców - od środy w centrum Kartuz znów zmieni się organizacja ruchu. Tym razem zmiany związane są z rozpoczęciem prac przy rozbudowie Katolickiej Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II.

Rusza rozbudowa Katolickiej Szkoły Podstawowej w Kartuzach. W związku z rozpoczęciem prac konieczne jest wprowadzenie zmian w organizacji ruchu w centrum miasta. Od środy, 11 kwietnia, ruch na ul. Bielińskiego będzie dwukierunkowy.

Do czasu zakończenia robót budowlanych na ul. Dworcowej, związanych z wymianą kostki brukowej, ul. Bielińskiego będzie tzw. ulicą ślepą. Po zakończonych pracach ruch zostanie w tym miejscu uruchomiony również w kierunku dworca kolejowego. Inwestor zobowiązał się do pokrycia kosztów naprawy ewentualnych zniszczeń na nowej nawierzchni przy ul. Dworcowej.

Oprac. MD-Z
Info: Ks. Grzegorz Kudelski

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.