Chwaszczyno. Młodzież poznała ofertę szkół ponadgimnazjalnych

poniedziałek, 9 kwietnia 2018 r., 15:59
fot. nadesłane

23 marca w Szkole Podstawowej w Chwaszczynie odbyła się Giełda Szkół Ponadgimnazjalnych. Poprzez indywidualny kontakt z reprezentantami różnych placówek oświatowych wychowankowie szkoły mogli pogłębić wiedzę na temat interesujących ich szkół, co niewątpliwie pomoże im w podjęciu trudnych decyzji edukacyjnych i zawodowych.

Organizatorkami wydarzenia były nauczycielki: Małgorzata Gorgolewska oraz Katarzyna Niezgoda. Patronat nad Giełdą objął Wojciech Kankowski, burmistrz gminy Żukowo.

W tym roku Szkoła Podstawowa w Chwaszczynie im. Adama Mickiewicza gościła przedstawicieli następujących placówek: Technikum nr 1 w Sopocie, IX LO w Gdańsku, CKZiU nr 1 w Gdańsku, ZSP w Przodkowie, ZSET w Gdyni, ZSChiE w Gdyni, ZSAE w Gdyni, ZS Łączności w Gdańsku, SOiO CONRADINUM w Gdańsku, PSR w Gdańsku, CKZiU nr 2 w Gdyni, I LO w Sopocie, III LO w Sopocie, ZSH nr 1 w Sopocie, XVII LO w Gdyni, ATENEUM w Gdańsku, ZSM w Gdańsku, ZSP w Gdyni, ZSZiO w Żukowie, XIV LO w Gdańsku, ZSKW w Gdańsku, IVLO w Gdańsku, OLA w Sopocie, LO Mundurowe w Gdańsku, XXI LO Sportowe w Gdańsku, PSB w Gdańsku, V Liceum Ogólnokształcące im. Pułkownika Stanisława Dąbka Gdynia, VII Sportowe Liceum Ogólnokształcące Gdynia.

- Podczas Giełdy gościliśmy również gimnazjalistów z pobliskich szkół i miejscowości tj. Leźna, Karczemek, Bojana, przedstawicieli i zainteresowanych uczniów z gimnazjum w Osowej oraz Żukowa. Giełda zakończyła się sukcesem organizatorów, a sami zainteresowani, czyli uczniowie także byli usatysfakcjonowani - podkreślają koordynatorki przedsięwzięcia Małgorzata Gorgolewska i Katarzyna Niezgoda.

Nadesłane/SP w Chwaszczynie

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.