Flyingdesk - biurko, które spełni Twoje najwyższe oczekiwania

wtorek, 10 kwietnia 2018 r., 12:08
fot. nadesłane

Długotrwała praca w pozycji siedzącej negatywnie wpływa na stan zdrowia i samopoczucia pracownika. Osoby aktywne fizycznie mają sprawniejszy umysł, są bardziej produktywni i szybciej się uczą. Z myślą o nich powstał Flyingdesk. To biurko z elektrycznie regulowanym stelażem, które zaprojektowała firma Sulmet.

Wygodne i ergonomiczne stanowisko pracy ma ogromny wpływ na kreatywność, satysfakcję i dobre samopoczucie pracownika i jakość jego pracy.

Jeśli szukasz rozwiązana, dzięki któremu podczas pracy będziesz mógł szybko i łatwo zmienić pozycję na wygodniejszą sprawdź ofertę firmy Sulmet. To wiodący producent akcesoriów meblowych mających szerokie zastosowanie w branży meblowej Specjalnością firmy jest produkcja prowadnic rolkowych i kulkowych do szuflad, oraz stelaży do biurek i stołów.

Jednym z najpopularniejszych produktów firmy Sulmet jest właśnie Flyingdesk, czyli stelaż biurka z elektryczną regulacją wysokości, który zapewnia wygodną i szybką zmianę położenia powierzchni roboczej biurka w zakresie powierzchni roboczej od 620 do 1270 mmm.

Flyingdesk to produkt wykonany z materiałów najlepszej jakości - w stelażu wykorzystano kolumny podnoszące firmy Linak - to światowej klasy producent tego typu zastosowań, lider na rynku. Stelaż w zależności od preferencji może mieć stopę typu "T" lub "C", dostępna jest również wersja dwustanowiskowa. Flyingdesk dostępne jest w trzech wariantach kolorystycznych - szarym/aluminium, białym lub czarnym.

Elektrycznie regulowane stelaże wykorzystać można nie tylko w biurkach, ale również w stolikach pod projektory, mównicach, podstawach pod aparaturę medyczną czy stolikach okulistycznych.

Stelaż, który podłączysz do komputera

Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii stelaż biurka podłączyć można do komputera. Dzięki temu możliwe jest szybkie regulowanie wysokości blatu z pulpitu komputera czy monitorowanie realizacji zadań trybów pracy (czasowy, spalanie kalorii). Prócz tego użytkownik biurka otrzyma też informację o wysokości wyświetlana w cm czy graficzne wykresy spalonych kalorii. O porze na zmianę pozycji pracy przypomni z kolei specjalny alarm.

Co ciekawe, istnieje też możliwość sterowania wysokością położenia blatu bezprzewodowo przez bluetooth z poziomu telefonu z system iOS i ANDROID.

Zobacz materiał o biurku z regulowanym stelażem firmy Sulmet w Home & Garden Tv.

Materiał o Flyingdesk w Dzień Dobry TVN zobaczysz tutaj.

www.flyingdesk.pl.

SULMET Fabryka Okuć Sp. z o.o.
ul. Spacerowa 19
83-305 Pomieczyno
Tel.: +48 58 681-80-17
Fax: +48 58 681-88-37
Web: http://www.sulmet.com.pl
E-mail:m.formela@sulmet.com.pl

Śledź firmę Sulmet na Facebooku.

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.