Bieg Arasmusa 2018 - wygraj pakiety startowe od ambasadorek imprezy

środa, 11 kwietnia 2018 r., 12:55
fot. nadesłane

Łącznie około 2000 osób może wziąć udział w tegorocznej edycji Biegu Arasmusa w Kiełpinie. Impreza odbędzie się już 16 września i jest jednym z największych tego typu wydarzeń na Pomorzu. Ambasadorki biegu z powiatu kartuskiego postanowiły przekazać naszym czytelnikom dwa pakiety startowe. Aby je otrzymać wystarczy przesłać do redakcji zdjęcie z ilustracją swojej pasji.

Bieg Arasmusa to jedna z największych imprez biegowych na Pomorzu. Główna trasa na dystansie 5 kilometrów jest jedną z najszybszych atestowanych tras w Polsce.

Tegoroczny bieg ma jedenastu ambasadorów, wśród nich są dwie mieszkanki powiatu kartuskiego - Wioleta Krause i Natalia Lewandowska. Obie sportsmenki zadecydowały się przekazać naszym czytelnikom dwa pakiety startowe na bieg.

- Jako ambasadorki biegu otrzymałyśmy dodatkowe pakiety. Postanowiłyśmy, że osoby, które chciałyby je otrzymać zaprosimy do naszej zabawy. Pasją moją i Wioli jest rower. Chcemy poznać pasje innych, dlatego czekamy na zdjęcia, na których pokażecie, jak dbacie o formę, jakie aktywności kochacie - wyjaśnia Natalia Lewandowska.

Aby otrzymać pakiet, wystarczy przesłać do naszej redakcji zdjęcia ilustrujące pasje osób ubiegających się o zdobycie nagrody. Forma jest dowolna.

- Zdjęcia mogą przedstawiać was uprawiających jakąś dyscyplinę lub też w nietypowy sposób ilustrujące ją. Czekamy na wasze pomysły - mówi Natalia Lewandowska.

Zdjęcia można przesyłać do końca kwietnia na adres redakcja@kartuzy.info. W tytule maila należy wpisać "Chcę pakiet na bieg Arasmusa". Zgłoszenia przesyłać można do 30 kwietnia. Spośród zdjęć ambasadorki wybiorą te, które nagrodzą pakietami.

Szczegółowe informacje znaleźć można na facebookowym profilu imprezy i na stronie biegarasmusa.pl.
Tradycyjnie imprezie towarzyszyć będą biegi dla dzieci Mały Arasmus, bieg rodzinny run and Fun oraz strefa aktywności i zabawy dla dzieci. W tym roku po raz pierwszy odbędzie się również bieg dla par.

Chętni mogą zapisać się na bieg na stronie elektronicznezapisy.pl. Dla pierwszych 300 zapisanych osób przygotowano opłatę startową w niższej cenie.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.