Załęże. Czołówka hyundai'a z mitsubishi

czwartek, 12 kwietnia 2018 r., 09:06
fot. AL

Dwie osoby zostały poszkodowane wskutek zdarzenia, do którego doszło w czwartkowy poranek na trasie Przodkowo-Pomieczyno. Hyundai zderzył się tam czołowo z mitsubishi.

Do zdarzenia doszło tuż przed godziną 8. na drodze wojewódzkiej w miejscowości Załęże.

- Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia policjantów wynika, że kierująca hyundai'em, 53-letnia mieszkanka powiatu kartuskiego nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu 30-letniej kierującej mitsubishi, w wyniku czego doprowadziła do zderzenia obu pojazdów - informuje st. sierż. Daria Olchowik, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Wskutek zdarzenia poszkodowane zostały obie kierujące pojazdami. Przetransportowano je do szpitala. Podróżowały same. Były trzeźwe.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Przodkowo, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

Na czas wykonywania czynności droga była zablokowana.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.