Policja poszukuje podejrzanych w sprawie kradzieży u jubilera

czwartek, 12 kwietnia 2018 r., 14:14
fot. nadesłane/KPP Kartuzy

Kartuscy policjanci prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży w sklepie jubilerskim w Sierakowicach. Śledczy poszukują świadków, którzy pomogą ustalić tożsamość trzech osób podejrzanych o to przestępstwo. Osoby, które mogą przyczynić się do ustalenia tożsamości sprawców proszone są o kontakt z policją.

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komisariatu Policji w Sierakowicach prowadzą czynności w sprawie kradzieży biżuterii. Przypomnijmy, że do zdarzenia doszło przed świętami Wielkanocnymi, w Wielki Piątek, 30 marca około godz. 17. Do sklepu jubilerskiego w Sierakowicach weszło do dwóch mężczyzn i kobieta. Cała trójka oglądała złote wyroby. Korzystając z chwili nieuwagi osoby, która ich obsługiwała ukradli biżuterię. Pracownica sklepu zorientowała się, że brakuje go już w momencie układania towaru. Zawiadomiła policję.

Wizerunki sprawców zarejestrował monitoring.

- Osoby, które mogą pomóc w rozpoznaniu lub ustaleniu tożsamości podejrzanych osób proszone są o kontakt z policjantem prowadzącym sprawę pod numerem telefonu 58 685 21 50 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: kppkartuzy@pomorska.policja.gov.pl - apeluje Daria Olchowik p.o. oficera prasowego z KPP w Kartuzach.

MD-Z
Info: KPP Kartuzy

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.