Pracujesz przed komputerem i chcesz zadbać o swoje oczy? Zgłoś się do OPTYKA w Sierakowicach

poniedziałek, 16 kwietnia 2018 r., 10:15
fot. nadesłane

Jesteś kierowcą i masz problem z jazdą o zmierzchu i w nocy? Pracujesz przed komputerem i nie chcesz nabawić się wady wzroku? A może po prostu potrzebujesz nowych okularów? Zgłoś się do profesjonalnego optyka, który pomoże Ci w doborze okularów dedykowanych do Twoich potrzeb.

Okulary nie tylko w leczeniu wady wzroku

OPTYK w swojej ofercie posiada propozycje nie tylko dla tych, którzy mają wadę wzroku. Współczesna optyka daje dużo większe możliwości.

- Zauważyliśmy, że bardzo duży problem mają kierujący samochód, szczególnie po zmierzchu. Na szczęście współczesna optyka daje nam rozwiązanie tego problemu. Powstały filtry, które podnoszą kontrastowość widzenia wieczornego i zmierzchowego. Neutralizują po części rozszczepy mocnych świateł i nie oślepiają nas tak bardzo mocno światła kselonowe. Filtry te można nanieść prawie na każdą moc soczewki, łącznie z zerówkami - tłumaczy optyk Teresa Buczyńska.

Personalizowane szkła to cała gama możliwości.

- Szkło może mieć różne funkcje. Może być szkłem dedykowanym dla osoby, która sporo czasu spędza przy monitorze komputera. To tzw. filtry ochronne, dedykowane również do prowadzenia samochodu. Szkło może mieć też funkcję zabarwiania się przez szybę samochodu i działa jako soczewka przeciwsłoneczna. Nałożenie samych filtrów powoduje odcięcie światła ultrafioletowego i światło to nie wchodzi nam potocznie mówią na dno oka i nie uszkadza go. Przede wszystkim nie przesusza nam gałki ocznej. Można powiedzieć, że to profilaktyka, ochrona i poprawienie jakości życia - dodaje Teresa Buczyńska.

Jak okulary, to profesjonalne

Wciąż popularne są okulary, tzw. jednorazówki, które można kupić w marketach czy aptekach. Klienci powinni mieć świadomość, że nie są to szkła do noszenia na co dzień.

- Takie okulary powinniśmy traktować jako lupę pomocniczą, w razie potrzeby, a nie do czytania dłuższego niż pięć minut - dodaje Teresa Buczyńska.

OPTYK w Sierakowicach, oferuje badanie wzroku osobom dorosłym i dzieciom, a także:

- profesjonalny dobór opraw okularów
- dobór szkieł korekcyjnych
- dobór soczewek kontaktowych
- serwis i naprawę okularów
- dogodne warunki dla stałych klientów

OPTYK przyjmuje klientów przy ul. Słupskiej 2 oraz Słupskiej 6a. Telefon do rejestracji: 512 048 500. Telefon kontaktowy 602 541 543.

Więcej informacji w w katalogu firm.

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.