Leźno. Potrącił na przejściu dla pieszych 32-latka i uciekł

poniedziałek, 16 kwietnia 2018 r., 21:41
fot. archiwum

Trwa poszukiwanie sprawcy zdarzenia, do którego doszło w poniedziałkowy wieczór w Leźnie. Kierujący toyotą avensis potrącił na przejściu dla pieszych 32-latka, po czym odjechał w kierunku Żukowa. Poszkodowany trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 20.50 w Leźnie.

- Z dotychczasowym ustaleń wynika, że na przejściu dla pieszych kierujący Toyotą Avensis potrącił mężczyznę w wieku 32 lat. Kierujący pojazdem nie zatrzymał się. Odjechał w kierunku Żukowa. Pieszy z urazem nogi został przetransportowany do szpitala - informuje podkom. Ryszard Gneba z Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Jak dodaje, obecnie policjanci zabezpieczają miejsce zdarzenia. Trwa także ustalanie i poszukiwanie sprawcy wypadku.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.