Żukowo. Weekend za pół ceny - trzecia edycja

wtorek, 17 kwietnia 2018 r., 08:49
Radosław Cebela, główny specjalista w referacie promocji i komunikacji społecznej Radosław Cebela, główny specjalista w referacie promocji i komunikacji społecznej fot. Longina Templin

Po raz trzeci żukowska gmina weźmie udział w akcji "Rozsmakuj się w Metropolii. Weekend za pół ceny". W tegorocznym promocyjnym przedsięwzięciu swój akces zgłosiło 11 firm, to o dwie więcej niż w 2017 roku. Swój udział zaoferowały firmy z różnych branż, przeważają restauracje. Akcja trwać będzie w ten weekend, czyli od 21 do 22 kwietnia br.

Dla klientów to kusząca oferta, gdyż ceny oferowanych produktów i usług obniżone będą o 50 procent. Nie trudno będzie trafić do placówek biorących udział w akcji, ponieważ usługodawcy zobowiązali się do umieszczenia w widocznym miejscu plakatów i innych materiałów promujących akcję.

Lokale gastronomiczne przystępujące do akcji zobowiązują się zaoferować część lub całość swojej oferty za pół ceny. Oferta obowiązywać będzie na wybrane i wskazane dania i napoje z karty. Oferta "za pół ceny" nie dotyczy sprzedaży alkoholu.

W tegorocznej edycji "Weekendu za pół ceny" weźmie udział 16 miast i gmin.

Wydarzenie to jest elementem promocyjnym, mającym na celu zintegrowanie społeczności lokalnej, jak również prezentację towarów i usług znajdujących się w ofercie lokalnych firm, poprzez ich sprzedaż za pół ceny.

- Nasza oferta jest zróżnicowana. Są placówki gastronomiczne, sala zabaw dla dzieci, po raz kolejny jest studio fotograficzne, a także fitness i muzeum volkswagena. Cieszy nas zadowolenie firm, które korzystają z naszego zaproszenia. W ubiegłym roku mieliśmy mnóstwo telefonów z podziękowaniami za możliwość włączenia się do akcji. Bardzo dużo osób w weekend skorzystało z oferty, a było ich kilkaset, zwłaszcza przyjezdnych, głównie z Trójmiasta. Myślę, że w tym roku poprawimy ten wynik. Rokowania są bardzo dobre, o czym świadczy pozytywny odzew ze strony przedsiębiorców - powiedział Radosław Cebela, główny specjalista w referacie promocji i komunikacji społecznej żukowskiego urzędu.

W tym roku po raz drugi kartuska i żukowska gmina przeprowadzają wspólną kampanię reklamową, zachęcając w ten sposób nie tylko mieszkańców obu gmin, ale również gmin ościennych powiatu kartuskiego do korzystania z oferty "Rozsmakuj się w Metropolii. Weekend za pół ceny". W przygotowaniu reklam finansowo partycypują obydwie gminy.

L.T.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.