Leźno. Policjanci ustalili sprawcę potrącenia 32-latka

wtorek, 17 kwietnia 2018 r., 09:18
fot. archiwum

43-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego okazał się sprawcą potrącenia 32-latka, do którego doszło w poniedziałkowy wieczór w Leźnie. Kierujący toyotą, który po zdarzenia, odjechał do miejsca zamieszkania, tłumaczył się, że według niego nie doszło do potrącenia pieszego.

Przypomnijmy, że w poniedziałek przed godziną 21. policjanci otrzymali zgłoszenie o potrąceniu w Leźnie. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że na przejściu dla pieszych kierujący Toyotą Avensis potrącił mężczyznę w wieku 32 lat. Kierujący pojazdem nie zatrzymał się. Odjechał w kierunku Żukowa, a pieszy z urazem nogi został przetransportowany do szpitala.

Policjanci wszczęli poszukiwania kierującego toyotą. Ustalili, że to 43-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego.

- Mężczyzna tłumaczył, że według niego nie doszło do potrącenia, dlatego też odjechał do swojego miejsca zamieszkania. Był trzeźwy - podaje podkom. Ryszard Gneba z Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Jak dodaje, poszkodowany z kolei miał w wydychanym powietrzu około dwa promile alkoholu.

Szczegółowe okoliczności i przyczyna zdarzenia wciąż są przedmiotem ustaleń policjantów.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.