Kartuzy. Potrącenie pieszego przez rowerzystę

wtorek, 17 kwietnia 2018 r., 15:16
fot. archiwum

We wtorkowe popołudnie służby otrzymały zgłoszenie o potrąceniu pieszego przez rowerzystę na Osiedlu XX-lecia w Kartuzach. Poszkodowany 61-latek został przetransportowany do szpitala, choć nie odniósł obrażeń. Rowerzysta odjechał z miejsca zdarzenia.

We wtorek tuż po godzinie 13. dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu na Osiedlu XX-lecia w Kartuzach.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący rowerem potrącił 61-letniego pieszego. Mężczyznę przetransportowano do szpitala, choć nie doznał on obrażeń. Rowerzysta odjechał z miejsca zdarzenia. Obecnie trwają czynności zmierzające do ustalenia jego tożsamości - informuje podkom. Ryszard Gneba z kartuskiej komendy.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.