Uwaga konkurs! Wygraj lot samolotem z Arturem Sochą!

czwartek, 19 kwietnia 2018 r., 12:53
Zdjęcie nr 1 Zdjęcie nr 1 fot. nadesłane/archiwum Artura Sochy

Podniebny fotograf Artur Socha, autor przepięknych albumów ze zdjęciami z Kaszub z lotu ptaka, zaprasza naszych czytelników do wyjątkowej zabawy. Główną nagrodą w konkursie będzie lot samolotem. Zwycięzca będzie miał okazję przyjrzeć się pracy latającego fotoreportera i wcielić się w jego rolę..

Jak już pisaliśmy, w październiku Artur Socha świętował jubileusz 15-lecia swoich podniebnych podróży. Z tej okazji we współpracy z naszą redakcją i Grzegorzem Skrzypkowskim z Kaszubskiego Parku Miniatur i Gigantów, przygotował wyjątkową niespodziankę - fantastyczny konkurs, w którym główną nagrodą będzie lotnicza wyprawa w towarzystwie fotoreportera nad ziemiami powiatu kartuskiego. Oprócz tego dla pięciorga uczestników przygotowano zestawy, składające się z dwóch części albumów "Kaszuby z nieba widziane" oraz rodzinnych wejściówek do Parków Miniatur i Gigantów.

Zadanie konkursowe polega na tym, by odgadnąć, które miejsca przedstawiono na siedmiu załączonych fotografiach i opisać, w jaki sposób się one zmieniły od momentu wykonania fotografii do teraz. Pamiętajcie, im więcej szczegółów tym lepiej!

Wśród nadesłanych prawidłowych odpowiedzi wybierzemy te najlepsze i najciekawsze. Odpowiedzi należy przesyłać do 11 maja na adres redakcji redakcja@kartuzy.info. W tytule maila należy napisać "Konkurs na lot z Arturem Sochą". Zgłoszenie powinno zawierać imię, nazwisko i numer telefonu. Konkurs adresowany jest do osób, które ukończyły 18 lat.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.