Znak Jakości "Laur Eksperta" dla Salonu Samochodów Używanych AutoSzulc

piątek, 20 kwietnia 2018 r., 11:50
fot. nadesłane

Już po raz drugi laureatem Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Doradztwa Konsumenckiego "Laur Eksperta" został Salon Samochodów Używanych AutoSzulc z Sierakowic. Mirosław Szulc, właściciel salonu, odebrał prestiżowe wyróżnienie nadzwyczajne "Medal nowoczesności" podczas uroczystej gali w dniu 26 marca w Rezydencji Belweder Klonowa Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w Warszawie.

"Laur Eksperta" to jeden z najbardziej znanych ogólnopolskich konkursów i programów doradztwa konsumenckiego, którego celem jest wyróżnianie najlepszych produktów, marek i usług dostępnych na polskim rynku. W Konkursie można zdobyć prestiżowy znak jakości "Laur Eksperta", przyznawany przez Kapitułę złożoną z naukowców najlepszych polskich uczelni (m.in. Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, Uniwersytetu Rzeszowskiego i Politechniki Białostockiej). Nadany certyfikat potwierdza, iż w opinii Komisji marka poddana ocenie spełnia wysokie kryteria w dziedzinie jakości i użyteczności rynkowej. Patronat nad Konkursem sprawuje m.in. Polskie Towarzystwo Towaroznawcze. Organizatorem Programu jest Instytut Zarządzania i Rozwoju Jakości sp. z o.o. sp. k. w Katowicach.

W tegorocznej edycji konkursu wyróżniono menedżerów ponad 70 firm z całej Polski, którzy pozytywnie przeszli procedurę ewaluacyjną i otrzymali nagrody za nowoczesne, innowacyjne i wartościowe produkty i usługi, które są dostępne na polskim rynku.

Salon Samochodów Używanych AutoSzulc z Sierakowic działa na lokalnym rynku motoryzacyjnym od 2005 r. Specjalizuje się w sprowadzaniu aut z zagranicy, głównie z Niemiec. Szeroka oferta partnerów handlowych Salonu AutoSzulc sprawia, że Firma jest w stanie sprostać oczekiwaniom klientów. Różnorodność marek i modeli, atrakcyjne ceny, dobry stan techniczny oferowanych samochodów sprawiają, że klienci znajdą tu samochód na każdą kieszeń.

Salon Samochodów Używanych AutoSzulc oferuje samochody osobowe, dostawcze i terenowe. W ofercie znajdują się także rodzinne miniwany 5-7 osobowe. Ponadto Firma jest autoryzowanym dealerem sprzedaży przyczepek marki NEPTUN z homologacją europejską.

Dzięki wieloletniej współpracy z bankami oraz firmami leasingowymi Salon AutoSzulc jest w stanie zaoferować zakup samochodu w najkorzystniejszym dla klienta systemie ratalnym bądź leasingowym.

- Przyznanie Znaku Jakości "Laur Eksperta" to dowód uznania dla ocenianej aplikacji, ale także szerzej - dla polityki Państwa firmy i realizowanego w niej modelu biznesowego, ukierunkowanego na generowanie wysokiej jakości dla klienta, podnoszenie jakości i efektywne reagowanie na potrzeby rynku - pisze w liście gratulacyjnym Piotr Celej, prezes zarządu Instytutu Zarządzania i Rozwoju Jakości. - W Konkursie "Laur Eksperta" poszukujemy, a następnie wyróżniamy firmy, które najlepiej w Polsce projektują i wdrażają nowoczesne strategie budowania efektywnych relacji z klientami.

Organizatorzy Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Doradztwa Konsumenckiego "Laur Eksperta" nagradzają firmy dostrzegające, że jakość ich oferty rynkowej stanowi fundament skutecznych strategii biznesowych. Znak jakości "Laur Eksperta" otrzymują najlepsze marki, produkty i usługi. Do grona najlepszych ponownie dołączył Salon Samochodów Używanych AutoSzulc z Sierakowic.

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.