Od soboty weekend za pół ceny

piątek, 20 kwietnia 2018 r., 13:01

Przed nami weekend odkrywania kulinarnych i rekreacyjnych walorów Kartuz i Żukowa obfitujących w wiele atrakcji dla ducha i ciała. W sobotę i niedzielę odbędzie się bowiem kolejna edycja akcji "Rozsmakuj się w Metropolii. Weekend za pół ceny". Tym razem do skorzystania z promocyjnej oferty zaprasza po 11 podmiotów w każdej z gmin.

"Rozsmakuj się w Metropolii. Weekend za pół ceny" to akcja promocyjna, która od kilku lat z powodzeniem jest organizowana w licznych gminach zlokalizowanych na terenie województwa pomorskiego. Ma ona na celu promocję gmin, jak i podmiotów biorących w nich udział.

Mieszkańcy powiatu kartuskiego, jak i turyści w akcji będą mogli wziąć udział już po raz trzeci. Pierwsza do akcji dołączyła gmina Żukowa, po raz drugi przedsięwzięcie odbywa się także w Kartuzach =. Tegoroczne edycja odbędzie się już w najbliższy weekend, a więc w dniach 21-22 kwietnia. W tych dniach z usług, jak i ofert podmiotów biorących udział w akcji, będzie można skorzystać z 50 proc. zniżką.

Zarówno w gminie Żukowo, jak i Kartuzy chęć udziału w przedsięwzięciach wyraziło po jedenaście podmiotów.

- Nasza oferta jest zróżnicowana. Są placówki gastronomiczne, sala zabaw dla dzieci, po raz kolejny jest studio fotograficzne, a także fitness i muzeum volkswagena. Cieszy nas zadowolenie firm, które korzystają z naszego zaproszenia. W ubiegłym roku mieliśmy mnóstwo telefonów z podziękowaniami za możliwość włączenia się do akcji. Bardzo dużo osób w weekend skorzystało z oferty, a było ich kilkaset, zwłaszcza przyjezdnych, głównie z Trójmiasta. Myślę, że w tym roku poprawimy ten wynik. Rokowania są bardzo dobre, o czym świadczy pozytywny odzew ze strony przedsiębiorców - przyznaje Radosław Cebela, główny specjalista w referacie promocji i komunikacji społecznej żukowskiego urzędu.

W Kartuzach poza restauracjami, z obniżki 50 proc. będzie można skorzystać w jednym z punktów z biżuterią oraz Muzeum Kaszubskim.

Więcej szczegółów dotyczących "Weekendu za pół ceny" w gminie Żukowo można uzyskać tutaj, zaś w gminie Kartuzy tutaj.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.