Odcinek ul. Dworcowej do ul. Kolejowej już jest przejezdny. Przystanki autobusowe w starym miejscu

sobota, 21 kwietnia 2018 r., 15:05
fot. MD-Z

W sobotni poranek przywrócono ruch na odcinku ul. Dworcowej do ul. Kolejowej, tym samym skrzyżowanie znów funkcjonuje jak dawniej. Autobusy z tymczasowego przystanku na parkingu przy ul. Kolejowej powróciły na dworzec P.A. Gryf.

W związku z zakończeniem kolejnej części prac na ul. Dworcowej, przywrócono w rejonie tego odcinka, dawną organizację ruchu. Kierowcy już mogą z ul. Dworcowej przejeżdżać przez skrzyżowanie z ul. Kolejową. W związku z zakończeniem tego etapu prac, autobusy znów odjeżdżają z dworca Gryfa. Parking przy ul. Kolejowej znów czynny jest dla samochodów osobowych. W ramach rewitalizacji centrum miasta nadal trwają natomiast prace na płycie Rynku oraz w rejonie deptaku.

Przypomnijmy, że w związku z rozbudową szkoły katolickiej nadal obowiązują zmiany organizacji ruchu na ul. Bielińskiego, która jest obecnie dwukierunkową.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.