Koncert Sławomira i Kabaret Czwarta Fala już w czerwcu w Gdyni

środa, 25 kwietnia 2018 r., 12:15
fot. nadesłane

Uwielbiają go miliony Polaków, jest obecnie jednym z najpopularniejszych artystów w kraju, a jego największy hit pt. "Miłość w Zakopanem" słyszał chyba każdy. Już 14 czerwca Sławomir pojawi się na koncercie w Arenie Gdyni. Podczas tej imprezy wystąpi również Kabaret Czwarta Fala. Sprzedaż biletów już ruszyła.

"Cześć tu Sławomir" - okazja, by usłyszeć słynne powitanie artysty oraz jego największe hity nadarzy się już 14 czerwca w Gdyni. Koncert odbędzie się podczas imprezy "Muzyka na fali", na której wystąpi również Kabaret Czwarta Fala. Impreza będzie znakomitą okazją, by porządnie wybawić się przy hitach Sławomira, jak również kabaretowych wersjach znanych przebojów w wydaniu Czwartej Fali.

Sławomir jest twórcą nowego gatunku muzycznego, który sam określa jako Rock Polo, czyli połączenie muzyki tanecznej ze szlachetnym rockowym brzmieniem. Jego najbardziej znany hit "Miłość w Zakopanem" ma ponad 143 miliony odsłon na Youtube. Na koncercie usłyszymy również takie hity jak "Megiera", "Ni mom hektara" czy "Aneta".

Kabaret Czwarta Fala to nowa jakość na polskiej scenie kabaretowej. Grupa ma już na swoim koncie około 50 nagród na ogólnopolskich festiwalach kabaretowych. W tej kolekcji najwięcej jest nagród od publiczności. Kabaret ma na swoim koncie m.in. takie internetowe hity jak "Mój passat robi we wsi szum", "Wieśka Tico" czy "Pompuj muły". Występ w Gdyni będzie miał charakter muzyczny.

Zapowiada się fantastyczna zabawa. Będzie to pierwszy w Trójmieście koncert Sławomira i Kabaretu Czwarta Fala.

Program imprezy:

Godz. 18.30 - Otwarcie bram
Godz. 19.00 - DJ
Godz. 19.30 - występ kabaretu Czwarta Fala
Godz. 20.30 - koncert Sławomira
Godz. 21.30 - zabawa muzyczna z dj-em
Godz. 22.30 - zakończenie imprezy

Bilety normalne w cenie 45 zł, Golden Circle w cenie 55 zł, VIP w cenie 155 zł. Bilety można nabyć na stronie ebilet.pl lub www.biletomat.pl.

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.