Znaleźli psa - poszukują właściciela

wtorek, 24 kwietnia 2018 r., 12:22

Komenda Powiatowa Policji w Kartuzach poszukuje właściciela psa, którego znaleziono w sobotę, 21 kwietnia w Grzybnie, przy drodze prowadzącej nad jezioro Białe.

Komenda Powiatowa Policji w Kartuzach prowadzi postępowanie w sprawie znalezionego psa. Doszło do tego w sobotę, 21 kwietnia w Grzybnie, przy drodze prowadzącej nad jezioro Białe. Pies jest rasy mieszanej, średniej wielkości, koloru czarno-białego. Posiadał on obrożę koloru czarnego z napisem "BELOVE". Właściciela psa lub osoby mogące posiadać informację o nim, prosimy o kontakt z prowadzącą sprawę st. asp. Agatą Grądzką, pod numerem telefonu: 58-685-22-62.

nadesłane/oprac. DS

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.