Kiełpino. Zginęła 58-latka. Wtargnęła pod koła samochodu

czwartek, 26 kwietnia 2018 r., 21:15
fot. archiwum

W czwartkowy wieczór doszło do tragicznego w skutkach wypadku w Kiełpinie. Samochód potrącił 58-letnią kobietę. Niestety poniosła śmierć na miejscu.

Do zdarzenia doszło około godz. 18 na ul. Długiej (w pobliżu skrzyżowania z ul. Osiedlową). Kobieta przechodziła przez jezdnię poza przejściem dla pieszych i wpadła pod koła Hondy.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że 58-letnia mieszkanka powiatu kartuskiego wtargnęła pod nadjeżdżający pojazd marki Honda, którym kierowała 20-letnia mieszkanka Kartuz. W wyniku zdarzenia piesza poniosła śmierć na miejscu - informuje Daria Olchowik, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Kierująca Hondą była trzeźwa.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.