Majówka z Najlepszą Kuchnią Regionalną Roku w woj. pomorskim!

piątek, 27 kwietnia 2018 r., 14:06
fot. nadesłane

Restauracja MODRA SOBÓTKA w Ręboszewie k/Kartuz (6 km - droga woj. nr 228 Kartuzy - Bytów), zaprasza Państwa serdecznie na WIELKĄ MAJÓWKĘ z Najlepszą Restauracją / Kuchnią Regionalną Roku 2017 w woj. pomorskim!

Zwycięzca Konkursu zorganizowanego przez Dziennik Bałtycki, pod patronatem Marszałka Województwa Pomorskiego: "Mistrzowie Smaku" w kategorii: Najlepsza Kuchnia Regionalna Roku oraz PERŁA KASZUB 2017, jak również Laureat Festiwalu Potraw Kaszubskich 2017, zaprasza Państwa serdecznie do skosztowania naszej wyśmienitej Kaszubskiej Kuchni Regionalnej.

W naszym MODRO SOBÓTKOWYM MENU, przygotowanym z największą dbałością przez naszego Szefa Kuchni, znajdziecie Państwo m.in. dziczyznę i gęsinę (mamy bitki z dzika, zrazy z jelenia, pieczoną pierś z gęsi z sosem z czarnej porzeczki, podawana z pieczonym jabłkiem i modrą kapusta, szmurowane udko z gęsi z zapiekanymi kopytkami, pierś z kaczki marynowaną w świeżych pomarańczach podawaną z musem z czarnej porzeczki, pieczoną kaczkę). Mamy też pyszną kaszubską zupę rybną, świeżą rybkę z naszych kaszubskich jezior, na przystawkę pasztet z gęsi i inne regionalne specjały. Nasze pierogi z gęsiną i suszoną śliwką w sosie kurkowym to nasz niekwestionowany hit, na który przyjeżdżają do nas Goście całego Województwa i nie tylko…!

Jako nowi właściciele MODREJ SOBÓTKI jesteśmy dumni, z faktu, że już po 6 miesiącach od otwarcia przez nas restauracji, oferującej przepyszne regionalne dania Kuchni Kaszubskiej, zdobyliśmy prestiżowy tytuł Najlepszej Restauracji Regionalnej Roku 2017 (tym bardziej, że nasz lokal, z naszego Powiatu Kartuskiego, okazał się najlepszy w całym woj. pomorskim!), a po 9 miesiącach zostaliśmy nagrodzeni przez Starostę Powiatu Kartuskiego PERŁĄ KASZUB 2017!

Do zobaczenia wkrótce w Modrej Sobótce…!

Restauracja MODRA SOBÓTKA
Ręboszewo 16, k/Kartuz (6 km, droga woj. 228 Kartuzy - Bytów)
tel. (58) 681 38 40, kom. 731 099 913
e-mail: modrasobotka.gmail.com
www.modrasobotka.pl
Odwiedź profil restauracji na facebooku - facebook.com/modrasobotka

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.