Sierakowice. Zderzenie dwóch pojazdów podczas wyprzedzania

poniedziałek, 30 kwietnia 2018 r., 20:22
fot. AL

Jedna osoba została poszkodowana wskutek zdarzenia, do którego doszło w poniedziałkowe późne popołudnie w Sierakowicach. Audi podczas wyprzedzania zderzyło się tam z volkswagenem.

Do zdarzenia doszło około godziny 18.30 na ulicy Mirachowskiej w rejonie skrzyżowania z ulicą Wita Stwosza. Jak wynika z uzyskanych przez nas informacji, kierujący volkswagenem jadąc od Sierakowic w kierunku Paczewa podjął manewr skrętu lewo w momencie, gdy był już wyprzedzany przez audi. Tym samym doszło do czołowo-bocznego zderzenia obu pojazdów.

Wskutek zdarzenia poszkodowana została osoba podróżującą volkswagenem. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Sierakowice, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.