Rozdają pizzę i kebab za darmo - nowa pizzeria Symfonia Smaków w Klukowej Hucie

wtorek, 1 maja 2018 r., 20:27

Chcesz zjeść smacznie, szybko i tanio? Zajrzyj do Symfoni Smaków Pizza&Kebab w Klukowej Hucie. Już od soboty, 5 maja w nowym lokalu w Klukowej Hucie rozsmakujesz się wyjątkowych pizzach, kebabach, zapiekankach, daniach obiadowych, jak i całej gamie fast foodów. Z okazji otwarcia właściciele zapraszają też do zabawy, w której można wygrać aż 50 darmowych pizzy lub kebabów!

Brakowało ci smaku dobrego kebaba i pizzy? Nie musisz już spędzać sporo czasu na wyszukiwanie lokalu, gdzie ci je zaserwują. Już w najbliższą sobotę w Klukowej Hucie rusza nowa Symfonia Smaków Pizza&Kebab. Właściciele baru gwarantują, że zjesz tu smacznie, tanio i szybko.

Nowy lokal serwować będzie 16 rodzajów pizzy, pięć rodzajów kebaba, zapiekanki z pieca w pięciu odsłonach, a do tego zestawy obiadowe, całą gamę dań fast food, hamburgery, hot dogi, czy frytki. Specjalne dania będą czekać też na najmłodszych klientów Symfonii Smaków. Ponadto w ofercie znajdą się też kawa, herbata, espresso, a więc gorące, jak i zimne napoje oraz piwo.

Jeśli nie masz ochoty wychodzić z domu, a najdzie cię ochota na smaczne danie, możesz zamówić je prosto do domu. Lokal oferuje bowiem także dowóz do najbliższych miejscowości.

WIELKIE OTWARCIE już w sobotę, 5 maja!

Z tej okazji właściciele Symfonii Smaków Pizza&Kebab zapraszają do wzięcia udziału w konkursie, w którym można wygrać darmowe pizze lub kebaby, łącznie aż 50!

Co trzeba zrobić?

1. Polub fanpage Symfonii Smaków Pizza&Kebab:
https://www.facebook.com/symfoniasmakowpizzakebab/

2. Udostępnij publicznie post konkursowy:
https://www.facebook.com/symfoniasmakowpizzakebab/posts/2078890809025784

3. Odbierz pizzę lub kebab w lokalu:

Symfonia Smaków Pizza&Kebab
ul. Orchidei 2 (obok stacji benzynowej)
Klukowa Huta

GODZINY OTWARCIA
codziennie od 12-20
w piątki i soboty do 21.

Nagrodzonych zostanie pierwsze 50 osób.

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.