Grzybno. Uderzył samochodem w barierki i uciekł. Pięciu pasażerów zostało na miejscu

środa, 2 maja 2018 r., 12:45

Kartuscy policjanci poszukują sprawcy kolizji, który w niedzielne popołudnie uderzył w samochodem w barierki w Grzybnie. Z relacji świadków wynika, że kierowca uciekł z miejsca zdarzenia.

Do zdarzenia doszło w niedzielne popołudnie w Grzybnie.

- Około godz. 13.30 otrzymaliśmy zgłoszenie o zdarzeniu w Grzybnie. Z relacji świadków wynika, że kierujący pojazdem marki ford nie zapanował nad pojazdem, w związku z czym zjechał z drogi i uderzył w barierki. Pojazdem podróżowało sześć osób. Kierujący zbiegł z miejsca zdarzenia. Nikomu nic się nie stało - informuje Daria Olchowik, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Z relacji świadków wynika, że kierowca był obywatelem Ukrainy. Po doprowadzeniu do zderzenia mężczyzna zbiegł. Za nim pobiegł jeden z pasażerów. Na miejscu zostali podróżujące samochodem dwie kobiety oraz troje dzieci. Policjanci obecnie ustalają aktualne miejsce zamieszkania kierującego. Nie wiadomo, czy mężczyzna był trzeźwy.MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.